כל אזור המרכז

ובכל אזור המרכז

א' - ה' 7:00 - 21:00

עובדים סביב השעון

שירותי שמירה

יתרונות שכירת שירותי שמירה

מבנים מסחריים נאלצים לא אחת להתמודד עם מציאות של גניבות ופשעים אחרים שעלולים להתרחש בבתי העסק המאכלסים אותם. משרדים וחברות עשויים להיות יעד מושך לפריצה, ומסיבה זו, כל מבנה מסחרי מעסיק שירותי שמירה על מנת למנוע פשעים במקום, ולשמור על הביטחון באזור.

בעלי עסקים רבים מעריכים את יתרונות העסקת שירותי שמירה המוצעים על ידי נכסי גוסקוב בע"מ בזכות השירות האמין והמקצועי שאנחנו מציעים.

תחושת ביטחון

נוכחות מאבטח במבנה מסחרי מספקת שקט נפשי ותחושת ביטחון לבעלי העסקים במקום, המאפשרת להם לעבוד ביעילות ובקלות יותר כשהם יודעים שהם אינם צריכים לדאוג לבטיחותם האישית.

גם הלקוחות המגיעים לבתי העסק במקום מרגישים בטוחים, ושירותי השמירה חשובים במיוחד לעסקים שעוסקים בהעברת סחורות יקרות.

איש שמירה במדים מרתיע פשיעה ומונע אותה

מקום מאובטח מרתיע פושעים, שיחשבו פעמיים לפני שיחליטו לפרוץ לבתי עסק במבנה שבפתח שלו ניצב איש ביטחון במדים. שומרים מקצועיים מיומנים באיתור פעילות חשודה במקום, יש להם את הידע להעריך כל מצב המאיים על בטחון התושבים באזור, ובמיוחד הם מיומנים בתגובות על הפרות האבטחה.

שומר במבנה תעשייתי הוא כוח הרתעה חזותי משמעותי יותר מאשר שימוש במצלמת מעקב בלבד, או התקנת מערכת אבטחה סטנדרטית. כך ניתן לשלוח לפושעים אפשריים את המסר לפיו בעלי הבניין רציניים לגבי נושא האבטחה במקום.

שירות לקוחות

שירותי שמירה יכולים להיות גם השגרירים של שירות הלקוחות. שומר יכול לשמש כזקיף השולט על הגישה לאזור. זה אומר שמתקיים קשר שוטף עם בעלי המשרדים ולקוחותיהם. השומר יכול לסייע לאורחי בתי העסק להגיע בקלות למשרדים אליהם הם מוזמנים, וגם ללוות לקוחות או עובדים שצריכים להגיע למכוניות שלהם בחניון לאחר רדת החשיכה.

שכירת שומרים מיומנים מאפשרת לבעלי העסקים לשדר את המסר לפיו המקום מאובטח ומכוון שירות.

טיפול בפשיעה

מאבטחים הם אנשי מקצוע מיומנים שעברו הכשרות ברמות שונות של אימונים המאפשרים להם להגיב באופן פעיל לפשיעה. שירותי שמירה פועלים בקשר ישיר עם המשטרה, וחלק מהשומרים יכולים לעצור חשודים. הנהלת מבנים תעשייתיים יכולה להחליט אם על העסקת שומר חמוש או בלתי חמוש, ולקבוע את הנהלים לטיפול בחשודים במקרה שמתרחשת במקום פשיעה.

שכירת שירותי שמירה מקצועיים מחברה שיש לה מוניטין מצוין, מבטיחה כי השומרים יתנהגו במקצועיות ויידעו לטפל במיומנות כאשר יתעוררו תרחישים בעלי אופי של פעילות פלילית המאיימת על העסקים במקום.

שירותי מעקב

מאבטחים מקפידים לבצע סיורים פעילים בסביבות בתי העסקים במבנים תעשייתיים, וכחלק משירותי השמירה המוצעים במקום, השומרים מפקחים על המקום בעזרת צגי וידיאו, בדיקת אישורי כניסה לאנשים שאינם עובדי המקום, בדיקת סחורות הנכנסות לבניין או הגבלת הגישה לאזור.

שירותי שמירה כוללים גם שמירה על השטח לאחר שעות סגירת העסקים, והפיקוח המקצועי על המקום כרוך באחריות ביטחונית משמעותית המורידה את הנטל מבעלי העסקים והעובדים, כך שהם יכולים להתמקד בעבודותיהם.

יצירת קשר מהירה