5 טיפים לניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוצים

ניקיון אחרי שיפוץ אינו ניקיון פשוט והוא יכול לקחת זמן רב. כמו כן, הוא יכול לגבות מכם מאמץ לא פשוט ואם הוא לא יהיה מושלם, זה יפגע בתוצר השיפוץ. כיצד לנקות ביעילות? הנה 5 טיפים חשובים שיעזרו לכם לנקות את הבית בצורה הרבה יותר פשוטה, יעילה ומסודרת.

הניקיון צריך להיות סמוך למועד הסיום

אחד הטיפים החשובים ביותר שאתם צריכים ליישם הוא שהניקיון חייב להיות בסמוך למועד סיום השיפוצים. למעשה רצוי שהניקיון יקרה מיד אחרי שהשיפוצים נגמרים ולא כדאי לחכות אפילו יום אחד. כאשר אתם מחכים, הלכלוך מתפזר בגלל הרוח וישנם כתמים שייטמעו הרבה יותר עמוק כמו למשל כתמים על הרהיטים או כתמים על המרצפות. יחד עם זאת, כתמי בטון יתקשו ויהיה קשה מאוד להסירם כאשר הם כבר מתייבשים.

השקעתם בשיפוצים? תשקיעו בניקיון

אם לא תשקיעו בניקיון אחרי שיפוץ לא תוכלו לראות באמת את תוצרי השיפוץ. בסופו של דבר ההשקעה בשיפוצים יכולה להגיע לאלפי שקלים אז מה זה משנה אם תבזבזו עוד כמה מאות על ניקיון שבאמת ימחיש את ההשקעה הכספית הגדולה שלכם? אנשים רבים עושים את הטעות הזו, מנקים בצורה די חובבנית ולא נהנים מבית חדש לחלוטין. תשקיעו בשיפוצים ותראו במשימה זו כחשובה לא פחות.

אי אפשר לנקות אחרי שיפוץ לבדכם

אם אתם חושבים שתוכלו לחסוך בניקיונות אחרי שיפוץ ואתם חושבים לנקות את הבית לבד אז כדאי מאוד שתשנו את קו המחשבה שלכם. גם אם יש לכם דירה קטנה יחסית אי אפשר לנקות את הבית לבד ובטח לא ביעילות. הניקיון הזה ייקח לכם זמן רב ויש פעולות שלא תוכלו לעשות לבד, כמו סחיבת רהיטים או פינוי אשפה. לכן חשוב לגייס כוח אדם מתאים מבעוד מועד או פשוט לבחור בחברת ניקיון.

עדיף להשתמש במכונות שטיפה

אם אתם רוצים לנקות באופן מקסימלי אך עם מינימום מאמץ פיזי ובמינימום זמן, אתם חייבים לכל הפחות להשכיר מכונות ניקיון. יש גם חברות ניקיון רבות שיגיעו עם מכונות שטיפה מיוחדות כמו מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה, מכונת קיטור או שואב אבק תעשייתי, אך בסופו של דבר גם השכרת מכונות יהיה רעיון טוב. בכל מקרה חשוב לשכוח מניקיון ידני כי הוא קשה מאוד, איטי למדי וגם לא כל כך יסודי.

אל תוותרו על פוליש לרצפה

יש מגוון רחב של מכונות ניקיון אך יש מכונה אחת שמומלץ מאוד להשתמש, בה והיא מכונת הפוליש. זה יותר מעוד סתם טיפ, זה טיפ מכריע שיכול לעשות את ההבדל לחלוטין. פוליש לרצפה הוא אחד הרעיונות הטובים ביותר שתוכלו ליישם ובעיקר אם הבית שלכם עבר שיפוץ והוא כעת ריק מרהיטים. פוליש לרצפה יהפוך את האווירה בבית להרבה יותר טובה וכך תוכלו ליהנות מבית חדש ומבריק, שרצפתו נשמרת טוב יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *